Güncel

Teknoloji günlüğü: 16 Temmuz 2015

Sağdan soldan okuduğum haberleri her gün böyle bir yazıda kaynak linkleri ile birlikte topluyorum. Bakalım bugün gözüme neler çarpmış..

Marshall London cep telefonu

Marshall London cep telefonu

Benim cahilliğimden olsa gerek kendimin pek bilmediği ama okuduğum kadarıyla müzik sektöründe baya popüler olan Marshall firması, Android cep telefonunu duyurmuş. Müzik telefonu olması sebebiyle stereo hoparlör ve flac desteği ile gelen telefonun tasarımı da oldukça şık görünüyor. Bataryasının üzerinde de “Long live Rock ‘n’ Roll” yazması ayrı bir jest (:

Giyilebilir akıllı cihazlar konusunda fiyat/performans oranı en yüksek firma olan Xiami’nin Mi Band’ını aktif bir şekilde kullanmaktayım. 32 dolar fiyatlandırması ile gelen ayakkabıların bluetooth teknolojisi ile adım sayar özelliğini denemek isterim açıkcası.

  • Yeni iPod Touch’un yani 6. nesil olan modelin Geekbench skoru tek çekirdekte 1379, çok çekirdekte 2440 olarak kayıtlara geçmiş.
  • Facebook, videolara için daha sonra izle butonu şeyapmış. Geç bile kalmıştı.

Son olarak iPhonedo, 6. nesil iPod Touch’ı eline geçirmiş. Yani ufukta güzel bir iPod incelemesi var, hazırlanın 🙂

 

Yazar Hakkında

Mustafa DİZDAR

Ayrıntılara dikkat ederim, araba sürmekten keyif alırım, kimseye de güvenmem. Eyyorlamam bu kadar. Hakkımda daha fazla bilgiye erişmek istiyorsan seni buraya alayım.

Haydi, siz de fikirlerinizi yazın :)