Test Ettim

BlitzPower çoklu usb şarj cihazı aldım.

Her zaman savunduğum bir şey var. Priz, piksel ve ram. Bu üçlünün “ya bu da çok mu oldu acaba”sı yok. Gerçekten bak. Bunların hep çoğu hep daha çoğu makbul. Evdeki artan cihaz sayısı ve bu artışı karşılamayan priz sayına bende böyle bir çözüm buldum.

Artık hemen her cihaz usb arabirimi ile şarj oluyor. Böyle bir aletin var olma ihtimali de ikili “priz to usb” şeklindeki cihazları görünce aklıma geldi. Araştırdım ve Türkiye sınırlarında bulunabilecek -bence- markasına da güvenebileceğimiz bu aleti buldum. Ürünü n11.com üzerinden, bir satıcıdan satın aldım. (Şimdi sipariş geçmişime bakınca, üç ay kada önce almışım.)

O gün bu gündür kullanıyorum. Tekli, çoklu hiç affetmeden hem de 🙂 Portun bir tanesi qualcomm 3.0 hızlı şarj destekli. Günümüz bayrak gemisi telefonların hepsinin işine yarayacak bir özellik bu. Isınmıyor diyemem fakat ürkütecek boyutlarda değil. Fiyatı da makul, düşünülebilir bir ürün.

Yazar Hakkında

Mustafa DİZDAR

Ayrıntılara dikkat ederim, araba sürmekten keyif alırım, kimseye de güvenmem. Eyyorlamam bu kadar. Hakkımda daha fazla bilgiye erişmek istiyorsan seni buraya alayım.

Haydi, siz de fikirlerinizi yazın :)