Kullanım Koşulları

  • mustafadizdar’ın web güncesi tamamen kişisel bilgi, tecrübe ve denk geldiğim güncel haber ile etkinliklerin kamuoyu ile paylaşılarak, bireyleri bilgilendirme amacı taşıyan bir web sitesidir.
  • Sitede kullanılan görsellerin bir çoğu kendi tarafımdan hazırlanmış olsa da, bilgi amaçlı koyulan bazı görseller çeşitli kaynaklardan alınmış olabilir. Kaynaklar mutlaka belirtilecektir. Velhasıl gözden kaçanlar varsa benimle iletişime geçmeniz rica olunur. Çünkü görseller hiç bir ticari amaç gütmeden sadece konuyu zenginleştirmek için kullanılmaktadır.
  • Öte yandan mustafadizdar’ın web güncesinde kullanılan ve benim tarafımdan hazırlanmış görseller ancak kaynak gösterilerek başka site ve necralarda kullanılabilir.
  • Görüldüğü üzere blogun altyapısı oldukça zengin bir yorum sistemini desteklemektedir. Amacımın paylaşım olduğu bu mecrada zaten gelen yorumların engellenmesi düşünülemez. Fakat bu bölümlerde yer alan mesajların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda mustafadizdar’ın web güncesi bu mesajları silmeye ve kullanıcıya haber vermeksizin varsa üyeliğini sonlandırma ve ihbar hakkına sahiptir.
  • mustafadizdar’ın web güncesi bu sitedeki bilgileri istediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme, yayından kaldırma hakkına sahiptir.

Son güncelleme: 22.08.2015